KONKURSOWA ZAGADKA 10

Powiększ obraz

Syn zamożnych właścicieli, hrabia o nienagannych manierach. Zakochany w biednej sklepikarce. Pozornie prostej dziewczynie – w rezultacie córce znanego profesora. Niestety, nieszczęśliwy wypadek pokrzyżował plany na ich wspólne życie! Ale Bóg jest specjalistą od rzeczy niemożliwych! Młodzi po wielu perypetiach znów mogą byc razem. A zakochany hrabia obsypuje swą ukochaną naręczem wszystkich ściętych róż z  wypielęgnowanego ogrodu rodziców…
Nazwisko bohatera brzmi…

Ksiąka, w której przedstawiono tę historię, to piękny scenariusz na film! Tak też się stało. Opowieść o mądrych i wartościowych ludziach, prostym, ale uczciwym życiu, ważnych przesłaniach i wreszcie o tym, że miłość potrafi pokonać wiele przeszkód, by połączyć ze sobą dwoje ludzi , znają całe pokolenia- nie tylko Polaków! Łzy ocierają we wszystkich zakątkach, gdzie czytają naszą klasykę!!! Film jako dzieło sztuki to także piękna muzyka i wspaniałe aktorstwo, a tych w filmie nie brakuje… Z łezką w oku zapewnia Wasza Polonistka,

Beata Zdybiowska

Print Friendly, PDF & Email