Konkurs fotograficzny „Złota polska jesień…” – zaproszenie do udziału

Powiększ obraz

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego, tym razem pod hasłem „Złota polska jesień…”. Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach: uczniowie klas I-III, uczniowie klas IV-VIII oraz rodzice uczniów SP w Obicach.

Zadaniem uczestników jest wykonanie maksymalnie trzech zdjęć ukazujących  przyrodę w okresie jesiennym. Fotografie mogą przedstawiać las, pola, prace ludzi, grzyby, liście, owoce, babie lato itp.. Wszystko zależy od Was – od Waszej wyobraźni, serca i oczu. Liczymy na ciekawe ujęcia jesiennego krajobrazu – wystarczy wziąć aparat fotograficzny i wybrać się na rodzinny spacer. Urzekająca przyroda na pewno zaowocuje wspaniałymi i oryginalnymi fotografiami, a na takie właśnie czekamy.

Zdjęcia prosimy przesłać do 31 października 2021 roku na adres mailowy: piwowarskamiroslawa@gmail.com wpisując w temacie „Konkurs fotograficzny” lub na e-dziennik lub Teamsa na nazwisko Mirosława Piwowarska.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy regulamin konkursu – prosimy się z nim zapoznać.

W galerii zaś przedstawiamy zdjęcia naszych uczniów z ubiegłorocznego konkursu „Taka jesień…”, które do tej pory nie były prezentowane.

Regulamin-konkursu-fotograficznego

 

M. Piwowarska, K. Skrobisz

Print Friendly, PDF & Email