Konkurs fotograficzny „Wiosna okiem obiektywu”

Powiększ obraz

Świetlica szkolna Szkoły Podstawowej w Obicach ogłasza konkurs fotograficzny „Wiosna okiem obiektywu”.

Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach: uczniowie klas I-III, uczniowie klas IV-VI oraz rodzice uczniów SP w Obicach.

Celem jest rozbudzanie wyobraźni oraz umożliwienie prezentacji własnych zainteresowań i talentów. Zadaniem uczestnika jest uchwycenie na zdjęciu przyrody wiosną. Zdjęcie (maksymalnie trzy) należy przesłać do 30 maja 2020 roku na adres mailowy: piwowarskamiroslawa@gmail.com wpisując w temacie „Konkurs fotograficzny”.

Zgodnie z zaleceniami GIS i Ministerstwa Zdrowia „Zostań w domu” prosimy, aby zdjęcie wykonać w najbliższym otoczeniu domu np. na podwórku, czy w przydomowym ogródku.

Do zdjęcia należy dołączyć informację gdzie i kiedy wykonano zdjęcie i co ono przedstawia. Wybrane zdjęcia zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły, a z każdej kategorii zostanie wytypowany jeden zwycięzca.

Szczegółowy regulamin konkursu w załączniku.

http://zsobice.pl/wp-content/uploads/2020/04/Regulamin-konkursu-fotograficznego.pdf

Poniżej przedstawiamy archiwalne zdjęcia wykonane hobbistycznie przez uczniów naszej szkoły.

M. Piwowarska

 

Print Friendly, PDF & Email