Konkurs fotograficzny „Wiosna, ach to TY…”

Powiększ obraz

To już ostatnie chwile, aby przysłać zdjęcie na szkolny konkurs fotograficzny „Wiosna, ach to TY”, Przypominamy, że konkurs organizowany jest w trzech kategoriach: uczniowie klas I-III, uczniowie klas IV-VII oraz rodzice.

Każdy uczestnik może przysłać maksymalnie 3 zdjęcia. Termin nadsyłania fotografii upływa 31 maja, więc najwyższy czas wziąć aparat fotograficzny do ręki, udać się na wiosenny spacerek i uchwycić piękno przyrody w kadrze obiektywu.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze niepowtarzalne i inspirujące zdjęcia. Tymczasem prezentujemy wybrane fotografie, których autorzy nie próżnowali i jako pierwsi nadesłali swoje propozycje. Zapraszamy do obejrzenia wiosennej fotogalerii, a już wkrótce… rozstrzygniecie konkursu.

 

M. Piwowarska, K. Skrobisz

Print Friendly, PDF & Email