JEŚLI ZECHCE CZYTAĆ KTÓRY,  NIECHAJ SIĘGA PO LEKTURY! OTO W PODRÓŻ ZAPRASZAMY- BEZ UDZIAŁU TATY, MAMY!

Powiększ obraz

ZAPRASZAMY  do udziału w niezwykłym konkursie, o którego  wynikach  dowiemy się w czerwcu, bo własnie wtedy zostanie zakończony! Na stronie szkoły znajdziecie 15 zagadek, które skrupulatnie rozwiązujecie i pilnujecie numeru zagadki. Wraz z ostatnią zagadką pojawi się instrukcja: CO  DALEJ ?


Wszystkie odpowiedzi ( ma ich  być 15;  razem z hasłem, które otrzymacie, przesyłacie na pocztę do B. Zdybiowskiej, do 10  czerwca 2021). Pani R. Strójwąs służy pomocą w szkolnej bibliotece i wypożyczy książki, które pomogą w znalezieniu prawidłowych odpowiedzi. Czytajcie uważnie, miejcie oczy i uszy szeroko otwarte! To zadanie warte zainteresowania, bo na zwycięzców czekają piękne nagrody i  zaszczytny  tytuł!!!

ZAGADKA  1

Nieszczęśliwa  dziewczyna, zakochana w Jasieńku, którego widzi i słyszy, choć chłopak już nie żyje! Nie może pogodzić się z jego śmiercią i zachowuje się jak obłąkana… Ale nie wszyscy ją tak traktują! Są tacy, którzy wierzą w miłość po grób.

Ta dziewczyna to…

B. Zdybiowska,  R. Strójwąs

Print Friendly, PDF & Email