Informacje od nauczyciela języka polskiego

Powiększ obraz

Ważne dla uważnych!


W poniedziałki o 7.30 zapraszam chętnych na zajęcia z języka polskiego pod hasłem NAUKA TEŻ MOŻE BYĆ PRZYJEMNA! W sposób wesoły i z humorem będziemy uczyć się o tym, co najczęściej przygnębia i sprawia kłopot, a wcale nie jest takie trudne!

We czwartki zapraszam no konsultacje on line- od 16.00 do 17.00. Możecie pytać o wszystko , czego nie rozumiecie- na bieżąco. Nawet o to, co się po południu przypomni! Zachęcam, wszyscy bowiem znają aforyzm, który często powtarzam: ” KTO PYTA, JEST GŁUPCEM PRZEZ 5 MINUT, KTO NIE PYTA- POZOSTAJE NIM NA CAŁE ŻYCIE”.

I wreszcie coś dla tych, którzy lubią pisać odręcznie: SKRZYNKA   WĄTPLIWOŚCI  I  ŻYCZLIWOŚCI.

Na szkolnym korytarzu pojawi się opisana skrzynka, do której będzie można wrzucać pytania, kartki z refleksjami i przemyśleniami, dotyczącymi empatii lub jej braku, Waszej niezgody na zło lub głupotę, Waszych radości i smutków,  o których chcecie napisać! Kto nie ma na to ochoty- po prostu nic nie wrzuca! Nie każdy ma śmiałość zapytać, więc może zwyczajnie napisać i wrzucić- odpowiem na wszystkie  pytania i wątpliwości!

ZAPRASZAM, ZACHĘCAM, WYJDŹCIE Z CIENIA, WASZA POLONISTKA- BEATA ZDYBIOWSKA

 

Print Friendly, PDF & Email