Indywidualne zawody lekkoatletyczne

Powiększ obraz

W sobotę 31 maja na boisku Szkoły Podstawowej w Dębskiej Woli odbyły się indywidualne zawody lekkoatletyczne. W zawodach uczestniczyli uczniowie z sześciu szkół z terenu naszej gminy, którzy rywalizowali w biegach oraz w rzutach piłką lekarską i piłeczką palantową.

Naszą szkołę reprezentował 11-osobowy zespół. Wszyscy nasi uczniowie spisali się na medal. Miejsce na podium zajęli:

– Nikola Adamska z klasy IV, która zajęła trzecie miejsce w biegu na 60 m w kategorii klas IV-VI, a w biegu na 800 m w kategorii klas VII-VIII uplasowała się na miejscu pierwszym,

– Brajan Graba z klasy VI, który zajął trzecie miejsce w biegu na 60 m w kategorii klas IV-VI ,

– Patryk Śnioch z klasy VI, który w rzucie piłką lekarską w kategorii klas IV-VI uplasował się na pozycji drugiej,

– Bartłomiej Ptak z klasy VII, który w swojej kategorii wiekowej w rzucie piłeczką palantową zajął miejsce trzecie, a w biegu na 1000 m stanął na najwyższym stopniu podium.

Tuż za podium zajmując miejsce czwarte uplasowała się Klaudia Klimczak w biegu na 600 m oraz Brajan Graba w biegu na 800 m.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy z zaangażowaniem reprezentowali naszą szkołę . Wasza determinacja, sportowa postawa i duch fair play są dla nas powodem do dumy.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom uzyskanych wyników i życzymy dalszych sukcesów na sportowej drodze. Brawo!

Mirosława Piwowarska