Home Aktualności Świętokrzyski Dzień Koszykówki
Świętokrzyski Dzień Koszykówki Email

W odpowiedzi na zaproszenie Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty nasza szkoła w dniu 30 stycznia 2018r. włączyła się do akcji pn."Świętokrzyski Dzień Koszykówki", organizowanej w ramach „Świętokrzyskich Dni Sportu". Celem przedsięwzięcia jest promocja aktywności fizycznej wśród uczniów, propagowanie wybranych sportów oraz wspieranie i promowanie działalności szkół w zakresie rozwoju kultury fizycznej.

Z inicjatywy nauczycielki wychowania fizycznego, pani Mirosławy Piwowarskiej, wszystkie klasy uczestniczyły w tym niezwykłym wydarzeniu, które w naszej szkole odbywało się pod hasłem „Z koszykówką za pan brat".
Wśród najmłodszych uczniów z klas I-IV pani Piwowarska przeprowadziła gry i zabawy związane z koszykówką. Dzieci miały także możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w rzutach do kosza i w grze uproszczonej. Po tych zajęciach można śmiało powiedzieć, że uczniowie połknęli koszykarskiego bakcyla.
Z kolei młodzież klas gimnazjalnych spotkała się z zawodnikami drugoligowej drużyny AZS UJK Kielce. Na lekcji wychowania fizycznego w klasie IIa i IIIa koszykarze w składzie: Mateusz Druszcz, Adam Nowakowski, Jakub Lewandowski oraz trener grup młodzieżowych - Mateusz Sych, wspólnie z uczniami wykonywali podstawowe ćwiczenia oraz wzięli udział w grach i zabawach. Dodatkowo młodzież udoskonaliła podstawowe techniki gry, a także miała okazję wspólnie z zawodowymi koszykarzami rozegrać mecz.
Dyrektor szkoły, pan Jerzy Węgrzyn oraz organizator akcji serdecznie dziękują trenerowi i zawodnikom AZS UJK Kielce za ciekawe zajęcia i promowanie koszykówki oraz zaproszenie naszej szkoły na mecze drużyny.

Foto Galeria:

 
Ulti Clocks content

Galeria

 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow

Imieniny obchodzą

Wczoraj : Jowity Faustyna
Dziś : Danuty Juliana
Jutro : Aleksego Lukasza
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting