Home Nasze Osiągnięcia Osiągnięcia - rok szkolny 2017/2018 Osiągnięcia - rok szkolny 2017/2018
Osiągnięcia - rok szkolny 2017/2018 Email

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

 Mundial, czyli MIstrzostwa Miasta i Gminy Morawica w Piłce Nożnej - kategoria klas I - III - II miejsce

 

 

KLASY GIMNAZJALNE

 

Konkursy przedmiotowe:

Gabriela Szewczyk, Katarzyna Adamiec, Natalia Fąfara, Adrianna Baran - III miejsce - VIII Międzyszkolny Konkurs Polonistyczny

 

Gabriela Szewczyk - I miejsce - IX Powiatowy Konkurs Recytatorski - kategoria poezja śpiewana

 

Katarzyna Polewczak - wyróżnienie -  IX Powiatowy Konkurs Recytatorski - kategoria drama

 

Katarzyna Adamiec - wyróżnienie -  XIII Corrida Frazeologiczna "Licz się ze słowami"

 

Natalia Fąfara - wyróżnienie -  XIII Corrida Frazeologiczna "Licz się ze słowami"

 

Laura Święcicka - III miejsce -  XIII Corrida Frazeologiczna "Licz się ze słowami"

 

Gabriela Szewczyk - III miejsce - Ogólnopolski Konkurs Młodzież Zapobiega Pożarom - eliminacje gminne

 

Martyna Dziewięcka, Sandra Kasperek, Natalia Fąfara - I miejsce - Gminny Konkurs Profilaktyczny "Nałogom mówię - NIE"

 

Katarzyna Adamiec, Gabriela Szewczyk, Natalia Barucha - II miejsce - Gminny Konkurs Profilaktyczny "Nałogom mówię - NIE"

 

Zawody sportowe:

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców - III miejsce

Pietruszka Bartosz, Kubicki Andrzej, Kubicki Adam, Nowak Bartosz, Wesołowski Damian, Dudek Dawid

 

Spartakida Lekkoatletyczna - III miejsce - sztafeta: Klaudia Kowalska, Gabriela Szewczyk, Adam Kubicki, Dawid Kojac

 

Spartakiada Lekkoatletyczna - III miejsce - bieg 100m - Adriana Baran

 

Spartakiada Lekkoateltyczna - III miejsce - bieg 100m - Adam Kubicki

 

Piłka nożna dziewcząt - I miejsce - Klaudia Kowalska, Natalia Barucha, Katarzyna Polewczak, Aleksandra Smolarczyk, Katarzyna Adamiec, Laura Święcicka, Roksana Święcicka, Martyna Dziewięcka, Sylwia Mącznik, Natalia Frąk, Adrianna Baran

 

Piłka nożna chłopców - I miejsce - Dudek Dawid, Kozak Patryk, Kubicki Adam, Kubicki Andrzej, Nogajczyk Szymon, Nowak Bartosz, Thomas Jakub, Wesołowski Damian, Jaworski Igor, Kaczor Igor, Kojac Dawid, Kozak Krystian

 

Halowa piłka nożna chłopców - I miejsce - Adam Kubicki, Mateusz Siudak, Damian Wesołowski, Patryk Kozak, Jakub Thomas, Bartosz Nowak, Krystian Kozak, Patryk Nowak, Dawid Kojac

 

Piłka siatkowa chłopców - III miejsce - Dawid Dudek, Mateusz Siudak, Bartosz Nowak, Jakub Thomas, Damian Wesołowski, Patryk Kozak, Piotr Jaworski, Andrzej Kubicki

 

Piłka siatkowa dziewcząt - II miejsce - Katarzyna Polewczak, Natalia Barucha, Dominika Sołtys, Gabriela Szewczyk, Kaudia Kowalska, Aleksandra Smolarczyk, Katarzyna Adamiec, Adrianna Baran, Natalia Frąk, Roksana Święcicka

 

Tenis stołowy - II miejsce - Katarzyna Adamiec

 

Halowa piłka nożna dziewcząt - II miejsce - Klaudia Kowalska, Katarzyna Adamiec, Katarzyna Polewczak, Natalia Barucha, Roksana Święcicka, Martyna Dziewięcka, Natalia Frąk, Sylwia Mącznik

 

Piłka ręczna chłopców - II miejsce - Kubicki Adam, Dudek Dawid, Wesołowski Damian, Kozak Patryk, Nogajczyk Szymon, Rajca Kacper, Thomas Jakub, Kojac Dawid

 

Piła ręczna dziewcząt - II miejsce - Sylwia Mącznik, Natalia Frąk, Natalia Barucha, Katarzyna Adamiec, Gabriela Szewczyk, Dominika Sołtya, Laura Święcicka, Roksana Święcka

 

Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne:

Bieg 60 m:   * Rokana Święcicka - II miejsce

                          * Adam Kubicki - II miejsce

                          * Dawid Kojac - III miejsce

 

Bieg 1000 m: Gabriela Szewczyk - III miejsce

 

Rzut piłką lekarską:  * Roksana Święcicka - II miejsce

                                     * Dawid Kojac - I miejsce

                                     * Jakub Thomas - III miejsce

 

Rzut piłeczką palantową:  * Natalia Barucha - III miejsce

 

Mundial, czyli MIstrzostwa Miasta i Gminy Morawica w Piłce Nożnej - kategoria klas VII i klas gimnazjlanych - II miejsce

 

Mundial, czyli MIstrzostwa Miasta i Gminy Morawica w Piłce Nożnej - kategoria rodzice - I miejsce

 

Mundial, czyli MIstrzostwa Miasta i Gminy Morawica w Piłce Nożnej - kibice - I miejsce

 

Koszykówka dziewcząt - II miejsce - Katarzyna Polewczak. Natalia Barucha, Dominika Sołtys, Gabriela Szewczyk, Klaudia Kowalska, Aleksandra Smolarczyk, Katarzyna Adamiec, Adrianna Baran,

 

                                                          etmon6.gif - 26.02 Kb

 

 

 
Ulti Clocks content

Galeria

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Imieniny obchodzą

Wczoraj : Ilony Klary
Dziś : Jana Boleslawa
Jutro : Bernarda Samuela
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting