Home Nasze Osiągnięcia Osiągnięcia - rok szkolny 2016/2017 Osiągnięcia - rok szkolny 2016/2017
Osiągnięcia - rok szkolny 2016/2017 Email

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

Klasa trzecia - II miejsce - Gminny Konkurs " Z piosenką dookoła świata" w kategorii taniec zespołowy 

Malwina Strzeszkowska, Igor Babiarski, Szymon Nowak - III miejsce - Gminny Konkurs "Bądź ostrożny na drodze"

Martyna Babiarska - III miejsce - gminny konkurs ekologiczny "Śmieciowe inspiracje"

Bartosz Kaczor, Wojciech Olszewski, Piotr Tekiel, Dominik Stachaczek - wyróżnienie - gminny konkurs ekologiczny "Śmieciowe inspiracje"

Bartosz Kaczor - wyróżnienie - gminny konkurs plastyczny "Bezpiecznie na wsi to podstawa, środki chemiczne to nie zabawa"

 

GIMNAZJUM

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE:

Gabriela Szewczyk - II miejsce - Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK - eliminacje rejonowe

Kacper Dziewięcki - III miejsce - Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" - eliminacje miejsko-gminne

Tomasz Graczak, Piotr Jaworski, Mateusz Siudak, Jakub Thomas - III miejsce - Gminy Konkurs "Nie dla smogu"

Dominika Sołtys, Klaudia Kowalska, Katarzyna Polewczak, Laura Święcicka - wyróżnienie - Gminny Konkurs "Nie dla smogu"

Aleksandra Smolarczyk - wyróżnienie - Gminny Konkurs "Nie dla smogu"

Magdalena Szczerba - III miejsce - Gminny Konkurs Plastyczny "Współpraca bez granic"

 

 

ZAWODY SPORTOWE:

Piłka nożna chłopców - III miejsce  

Kacper Kaczor, Adam Kubicki, Damian Wesołowski, Jakub Thomas, Patryk Kozak, Patryk Nowak, Krystian Kozak

 

III Spartakiada Lekkoatletyczna

Adrianna Baran - I miejsce w biegu na 100m

Katarzyna Kubicka - I miejsce w biegu na 400m

Sztafeta 4x400m - III miejsce

 

Indywidualne biegi przełajowe

Katarzyna Kubicka - II miejsce

Mateusz Siudak - I miejsce

 

Sztafetowe biegi przełajowe biegi przełajowe dziewcząt - II miejsce

Adrianna Baran, Julia Kuc, Paulina Dziewięcka, Katarzyna Kubicka, Kinga Saletra

 

Sztafetowe biegi przełajowe biegi przełajowe chłopców - II miejsce

Kacper Kaczor. Kacper Dziewięcki, Mateusz Siudak, Adam Kubicki, Krystian Kozak

 

Piłka nożna dziewcząt - II miejsce

Katarzyna Adamiec, Natalia Barucha, Klaudia Kowalska, Katarzyna Polewczak, Aleksandra Smolarczyk, Gabrysia Szewczyk, Magdalena Dudek, Katarzyna Kubicka, Maja Motyczyńka, Kinga Saletra

 

Halowa piłka nożna chłopców - I miejsce

Patryk Kozak, Krystian Kozak, Damian Wesołowski, Bartosz Nowak, Jakub Thomas, Mateusz Siudak, Radek Babiarski, Kacper Kaczor, Sebastian Wojsa, Kacper Dziewięcki.

 

Koszykówka dziewcząt - II miejsce

Adrianna Baran, Natalia Barucha, Katarzyna Polewczak, Gabriela Szewczyk, Magdalena Dudek, Paulina Dziewięcka, Katarzyna Kubicka, Maja Motyczyńska, Kinga Saletra

 

Koszykówka chłopców - III miejsce

Bęben Mateusz, Dziewięcki Kacper, Kaczor Kacper, Dudek Dawid, Wesołowski Damian, Kubicki Andrzej, Jaworski Igor.

 

Halowa piłka nożna dziewcząt - II miejsce

Natalia Barucha, Klaudia Kowalska, Katarzyna Polewczak, Magdalena Dudek, Katarzyna Kubicka, Maja Motyczyńska

 

Piłka ręczna chłopców - II miejsce

Dawid Dudek, Adam Kubicki, Bartek Nowak, Patryk Kozak, Szymon Nogajczyk, Damian Wesołowski, Kacper Kaczor, Kacper Dziewięcki.

 

Piłka ręczna dziewcząt - III miejsce

Adrianna Baran, Natalia Frąk, Natalia Barucha, Gabriela Szewczyk, Magdalena Dudek, Paulina Dziewięcka, Katarzyna Kubicka.

 

 

Czwórbój lekkoatletyczny

      * rzut piłką lekarską

                          Paulina Dziewięcka - II miejsce

                         Klaudia Kowalska - III miejsce

   * rzut piłeczką palantową

                       Paulina Dziewięcka - II miejsce

                       Adrianna Baran - II miejsce

    * bieg krótki

                     Adrianna Baran - III miejsce

   * bieg długi

                    Katarzyna Kubicka - III miejsce

                           Paulina Dziewięcka - II miejsce

 

 

                                                         etmon6.gif - 26.02 Kb

 

 

 
Ulti Clocks content

Galeria

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Imieniny obchodzą

Wczoraj : Arnolda Jozefa Konrada
Dziś : Leona Ludomira
Jutro : Roberta Eleonory
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting