Home Rok szkolny 2015/16 Festyn Rodzinny "Wspólne granie" 2016
Festyn Rodzinny "Wspólne granie" 2016 Email

Zespół Szkół w Obicach już po raz drugi był organizatorem Festynu Rodzinnego "Wspólne granie". Impreza odbyła się w dniu 5 czerwca 2016r. o godzinie 1600 na boisku wielofunkcyjnym przy szkole. Pierwszych stu gości otrzymało kupon do loterii fantowej.

W niedzielne popołudnie, przy wspaniałej aurze i świetnej muzyce boisko wielofunkcyjne tętniło przez kilka godzin życiem. Trybuny zapełniły się zaproszonymi gośćmi, którzy dopingowali swoich najbliższych, biorących udział w różnorakich konkurencjach. Zabawy były przygotowane i przeprowadzone przez nauczycieli z ZS w Obicach, panią sołtys Obic - p. Joannę Ryk, państwa Annę i Artura Skucińskich z Drochowa Dolnego, którzy byli także sponsorami nagród.
Imprezę uświetnili swą obecnością strażacy z Obic, którzy umożliwili najmłodszym obejrzenie wozu strażackiego. Podczas festynu swoje prace prezentowała artystka ludowa z Obic, pani Elżbieta Klimczak. Nad zdrowiem i bezpieczeństwem uczestników konkursów sportowych czuwała fachowa pomoc medyczna - na zaproszenie przybyła przedstawicielka szkoły medycznej w Morawicy, która udzielała pierwszej pomocy poszkodowanym.
W czasie festynu każdy mógł zaprezentować swe umiejętności i świetnie się przy tym bawić. Odbyły się konkursy sportowe (indywidualne i rodzinne), wiedzowe, turniej warcabowy, literacki i kulinarny. Męska część festynu mogła sprawdzić siłę swych mięśni w podnoszeniu ciężarków, rzucie piłką lekarską i rzucie oponą w dal.
Ponadto odbyły się też rozgrywki sportowe, gry i zabawy dla najmłodszych, rzuty do celu, tor przeszkód, sztafeta rodziców i dzieci, strzał piłki do bramki, rzut piłki do kosza, itp
Największe emocje wzbudziła loteria fantowa, w której uczestnicy festynu mogli wygrać nagrody ufundowane przez sponsorów. W sumie wylosowano około 70 nagród. Dyrektor szkoły Jerzy Węgrzyn w odpowiedzi na podziękowania rodziców za tak wspaniale zorganizowaną imprezę, potwierdził, iż III Festyn Rodzinny odbędzie się za rok.
Organizatorzy festynu serdecznie dziękują za ufundowanie nagród i wsparcie rzeczowe sponsorom: Pływalni "Koral", KS "Moravia", Straży Gminnej, Mardex z Brzezin. Druhom strażakom z Obic - za swą obecność, Policealnej Szkole Medycznej im. Hanny Chrzanowskiej z Morawicy za pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej .
Sponsorami słodkiego poczęstunku byli nauczyciele i pracownicy ZS w Obicach.
Niewątpliwie II Festyn Rodzinny zostanie w pamięci mieszkańców okolicznych wsi jako udany.

Foto Galeria:

 
Ulti Clocks content

Galeria

 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow

Imieniny obchodzą

Wczoraj : Juliusza Lukasza
Dziś : Pelagii Piotra
Jutro : Ireny Jana
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting