Home Nasze Osiągnięcia Osiągnięcia - rok szkolny 2015/2016 Osiągnięcia - rok szkolny 2015/2016
Osiągnięcia - rok szkolny 2015/2016 Email

 

 SZKOŁA PODSTAWOWA

 

Gminny konkurs "Ekologia się opłaca, szkoła w sprzęty się wzbogaca"  - wyróżnienie

 

Gminny Konkurs Komunikacyjny "Bądź bezpieczny na drodze"  - Karolina Babiarska, Igor Pajączkowski, Maksymilian Wieczorek - II miejsce

 

GIMNAZJUM

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE:

 XVI Powiatowy Konkurs Plastyczno-Fotograficzny "Plastykalia": "Barwy Jesieni"  - Tomasz Graczak - wyróżnienie

 

XXIX edycja ogólnopolskiego konkursu ekologicznego "Mój Las" - etap wojewódzki - Emilia Kozak - wyróżnienie

 

VI Powiatowy Konkurs Polonistyczny - Dominka Kasperek, Emilia Kozak, Bartosz Gawior, Kacper Dziewięcki - III miejsce

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski  - Kacper Dziewięcki - wyróżnienie

 

Gminny Konkurs Corrida Frazeologiczna  - Bartosz Gawior - II miejsce

 

Konkurs Wiedzy Pożarniczej - eliminacje gminne -  Michał Zawadzki - II miejsce

 

 

GMINNE ZAWODY SPORTOWE:

 

II Spartakiada Lekkoatletyczna:

Weronika Wiączek - Bieg na 100m -  I miejsce

Paulina Dziewięcka - Bieg na 100m -  III miejsce

Weronika Wiączek - Trójskok -  I miejsce
Dominik Śnioch
- Bieg na 400m -  III miejsce

Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców - III miejsce

 Michał Zawadzki, Dominik Śnioch, Janek Kubicki, Maciej Kumor, Piotr Mikuliński, Adam Kubicki, Kacper Dziewięcki,

 

Piłka nożna dziewcząt  - I miejsce

Klaudia Dudała, Kaja Korban, Wiktoria Kubicka, Weronika Wiączek, Patrycja Szyszkowska, Paulina Dziewięcka, Antosia Szafranek, Maja Motyczyńska, Kasia Kubicka, Magda Dudek, Kasia Polewczak, Dominika Sołtys, Małgosia Dziewięcka, Natalia Barucha

 

Piłka nożna chłopców - I miejsce

Maciej Bochenek, Maciej Kumor, Norber Gawior, Tomasz Świder, Michał Zawadzki, Hubert Piwowarczyk, Dominik Śnioch, Kacper Dziewięcki, Dawid Dudek, Damian Wesołowski, Andrzej Kubicki, Krystian Domagała

 

Halowa piłka nożna chłopców - II miejsce

Maciej Bochenek, Maciej Kumor, Norber Gawior, Tomasz Świder, Michał Zawadzki, Hubert Piwowarczyk, Dominik Śnioch, Dawid Dudek, Andrzej Kubicki, Krystian Domagała

 

Zawody pływackie

Katarzyna Polewczak, Dawid Dudek, Piotr Mikuliński - sztafeta 4 x 25m - III miejsce

Katarzyna Polewczak - III miejsce na 25m stylem dowolnym

Piotr Mikuliński - II miejsce na 50m stylem klasycznym

 

Koszykówka dziewcząt - III miejsce

Katarzyna Wolińska, Szyszkowska Patrycja, Maja Motyczyńska, Dziewięcka Paulina, Kubicka Katarzyna, Dudek Magdalena, Szewczyk Gabriela, Polewczak Katarzyna, Sołtys Dominika, Barucha Natalia, Skóra Weronika

 

Koszykówka chłopców - III miejsce

Maciej Bochenek, Maciej Kumor, Piotr Mikuliński, Tomasz Świder, Dominik Śnioch, Mateusz Zawadzki, Kacper Dziewięcki, Krystian Domagała

 

Siatkówka chłopców - III miejsce

Michał Zawadzki, Maciej Bochenek, Norbert Gawior, Maciej Kumor, Kacper Dziewięcki, Krystian Domagała, Dawid Dudek.

 

Siatkówka dziewcząt - III miejsce

Kaja Korban, Wiktoria Kubicka, Weronika Wiączek, Katarzyna Wolińska, Maja Motyczyńska, Paulina Dziewięcka, Katarzyna Kubicka, Magda Dudek, Dominika Kasperek

 

Tenis stołowy

Emilia Kozak i Natalia Kumor - I miejsce

Weronika Wiączek i Wiktoria Kubicka - III miejsce

Tomasz Świder i Damian Wesołowski - II miejsce

 

Halowa piłka nożna dziewcząt - I miejsce

Barucha Natalia, Dziewięcka Paulina, Szyszkowska Patrycja, Dudek Magdalena, Kubicka Wiktoria, Wiączek Weronika, Motyczyńska Maja, Saletra Kinga, Korban Kaja, Wolińska Katarzyna, Polewczak Katarzyna, Kubicka Katarzyna

 

Piłka ręczna chłopców - I miejsce

Bochenek Maciej, Gawior Norbert, Zawadzki Michał, Ryk Radosław, Dziewięcki Kacper, Domagała Krystian, Bęben Mateusz, Śnioch Dominik, Kumor Maciej

 

Piłka ręczna dziewcząt - III miejsce

Katarzyna Wolińska, Wiktoria Kubicka, Kaja Korban, Weronika Wiączek, Weronika Kojac, Paulina Dziewięcka, Karolina Bryła, Magda Dudek, Katarzyna Kubicka, Kinga Saletra, Natalia Barucha, Katarzyna Polewczak.

 

Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne

Bochenek Maciej - rzut piłeczką palantową - II miejsce

                                - bieg 60m - III miejsce

 

Wiktoria Kubicka - rzut piłką lekarską - I miejsce

 

Weronika Wiączek - bieg 60m - III miejsce

 

Kinga Saletra - rzut piłeczkąpalantową - III miejsce

 

 

ZAWODY SPORTOWE - szczebel wyżej gminny:

 

Eliminacje powiatowe w piłce nożnej chłopców - IV miejsce

 

 

                  

             etmon6.gif - 26.02 Kb                                                

 

 
Ulti Clocks content

Galeria

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Imieniny obchodzą

Wczoraj : Ilony Klary
Dziś : Jana Boleslawa
Jutro : Bernarda Samuela
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting