Home Rok Szkolny 2014/15 Zakończenie roku szkolnego 2014/2015
Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 Email

W piątek, 26 czerwca w ZS w Obicach zakończono rok szkolny 2014/2015. O godzinie 800 uczniowie, rodzice i nauczyciele uczestniczyli we mszy świętej, zaś o godzinie 900 rozpoczęła się akademia w szkole. Na początku dyrektor szkoły Jerzy Węgrzyn wraz z wicewójtem gminy Morawica, Marcinem Dziewięckim wręczyli nagrody dla najlepszych uczniów .

W szkole podstawowej byli to: Katarzyna Kozłowska, Natalia Koźbiał i Piotr Skuciński z klasy 3. W gimnazjum wyróżnieni zostali: Bartosz Gawior z klasy 2a, Michał Pędzik z klasy 3a oraz Emil Nowak z klasy 3b, którzy wypracowali średnią ocen powyżej 4,75, a tym samym uzyskali świadectwo z wyróżnieniem. Specjalną nagrodę za wysokie wyniki w nauce – stypendium szkolne ufundowane przez wójta Gminy Morawica – otrzymał Bartosz Gawior, a jego rodzice wyjątkowe gratulacje od dyrektora placówki. Zostały wręczone także nagrody za 100-procentową frekwencję na lekcjach. W szkole podstawowej żadnego dnia nie opuścił Jakub Rogowski z klasy I, zaś w gimnazjum wzorowo na zajęcia lekcyjne uczęszczali: Piotr Mikuliński z klasy 2a oraz Magda Szczerba i Monika Szewczyk z klasy 1a. W szkole podstawowej za czytelnictwo zostali wyróżnieni: Gabriela Kaczmarczyk z klasy 1, Dominika Sułkowska z klasy 2 i Michał Koklet z klasy 3. Tradycyjnie w gimnazjum przyznano tytuł „Najlepszego Sportowca". W bieżącym roku miano to uzyskał uczeń klasy 3a – Szymon Pietras, który wraz z dyplomem otrzymał piłkę nożną, aby mógł kontynuować swoją sportową pasję. Dodatkowo zostały wręczone nagrody polonisty za zaangażowanie na zajęciach języka polskiego i działalność pozalekcyjną.
Po części oficjalnej przyszedł czas na pożegnalny występ klasy 3 szkoły podstawowej, która na 3 lata odchodzi do szkoły w Dębskiej Woli. Dzieci przedstawiły montaż słowno-muzyczny, a po finalnej piosence „Pożegnanie" symbolicznie przekazały kaganek oświaty swoim młodszym kolegom z klasy 2.
W dalszej części odbyła się część artystyczna uczniów klas trzecich gimnazjum. Młodzież pożegnała dyrekcję, nauczycieli, kolegów, nie zapomniała o trudzie wychowawczym swoich rodziców i wychowawców. Uwieńczeniem pożegnania było wystąpienie rodzica – pani Anny Skucińskiej, która w miłych słowach doceniła pracę dyrekcji oraz nauczycieli i wręczyła pedagogom wspaniały prezent – sowę – symbol mądrości, wiedzy i nauki.
Miłym akcentem była wizyta posła na Sejm RP, Lucjana Pietrzczyka, który ze względu na swoje obowiązki zawodowe nie mógł być obecny podczas jubileuszu szkoły. Złożył z tej okazji życzenia oraz wręczył upominek – album książkowy. Dyrektor szkoły podziękował wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację jubileuszu 100-lecia szkoły.
Naszym absolwentom życzymy powodzenia w rekrutacji do szkół średnich, zaś wszystkim miłego i bezpiecznego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!

Foto Galeria:

 
Ulti Clocks content

Galeria

 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow

Imieniny obchodzą

Wczoraj : Marcelego Wlodzimierza
Dziś : Antoniego Jana
Jutro : Malgorzaty Piotra
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting