Home Rok Szkolny 2014/15 Sportowe imprezy towarzyszące 100-leciu naszej szkoły
Sportowe imprezy towarzyszące 100-leciu naszej szkoły Email

„Każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy, a księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie..."

Dnia 7 czerwca 2015r. obchodziliśmy 100-lecie szkoły. Pragnąc upamiętnić ten niezwykły jubileusz zorganizowaliśmy dodatkowo dwie towarzyszące imprezy sportowe. Był to Turniej Badmintona dla uczniów i absolwentów oraz Turniej Piłki Nożnej w kategorii dziewcząt szkół gimnazjalnych o Puchar Wójta Gminy Morawica.

Pierwszy odbył się pod koniec maja. Wzięło w nim udział 22 uczniów oraz 6 absolwentów. Wśród uczniów najlepsza w kategorii dziewcząt okazała się Katarzyna Wolińska z klasy 2a, zaś w kategorii chłopców Dawid Pierzak z klasy 3b. W rozgrywkach absolwentów zdecydowany prym wiodła Weronika Szewczyk i to ona ostatecznie zajęła najwyższe miejsce na podium.
W uroczystym podsumowaniu Turnieju Badmintona wziął udział gość honorowy, przyjaciel szkoły – prezes pływalni „Koral" w Morawicy, Wojciech Ostrowski. Pan Ostrowski ufundował bilety wstępu na basen, które zostały rozlosowane wśród zawodników.
Druga sportowa impreza – Turniej Piłki Nożnej dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Morawica - odbyła się 16 czerwca 2015r. W szranki stanęły wszystkie gimnazja z terenu naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowały: Karolina Bryła i Paulina Dziewięcka z klasy 1a, Wiktoria Kubicka, Weronika Wiączek i Kasia Wolińska z klasy 2a, Patrycja Szyszkowska z klasy 2b oraz Paulina Kępa i Patrycja Pietrzyk z klasy 3a. Jak przystało na tak znakomite zawody, wszystko odbywało się w duchu sportowej rywalizacji, zgodnie z zasadą „fair play". Po podliczeniu wyników okazało się, że najlepszą drużyną turnieju został zespół z Bilczy. Miejsce II zajęły dziewczęta z Obic - nasze ukochane „Złotka". Lokata III należała do Gimnazjum w Morawicy, zaś IV do Gimnazjum w Brzezinach. Uroczystej dekoracji dokonał wicewójt gminy Morawica, Marcin Dziewięcki oraz dyrektor ZS w Obicach, Jerzy Węgrzyn. Każda z drużyn otrzymała puchar ufundowany przez wójta gminy Morawica, Mariana Burasa.
Dyrektor szkoły i inicjatorki zawodów słowa wdzięczności za okazaną pomoc w organizacji towarzyszących imprez sportowych kierują do wójta gmina Morawica, Mariana Burasa, wicewójta Marcina Dziewięckiego oraz prezesa pływalni „Koral" w Morawicy, Wojciecha Ostrowskiego. Serdeczne podziękowania składamy także dyrektorom szkół, nauczycielom wychowania fizycznego oraz wszystkim zawodnikom.

 Foto Galeria:

 
Ulti Clocks content

Galeria

 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow

Imieniny obchodzą

Wczoraj : Marcelego Wlodzimierza
Dziś : Antoniego Jana
Jutro : Malgorzaty Piotra
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting