Home Nasze Osiągnięcia Osiągnięcia - rok szkolny 2014/2015 Osiągnięcia uczniów - rok szkolny 2014/2015
Osiągnięcia uczniów - rok szkolny 2014/2015 Email

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

 

II Gminny Konkurs Ekologiczny "Z ekologią na ty" - I miejsce

Natalia Koźbiał, Julia Kubicka, Katarzyna Kozłowska

 

 

Gminny konkurs na Eko-zabawkę -

III miejsce - Katarzyna Kozłowska

wyróżnienie: Natalia Koźbiał, Piotr Skuciński, Dominika Sułkowska

 

 

Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

II miejsce - Katarzyna Kozłowska

 

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski "Zoo i inne wiersze Jana Brzechwy"

I miejsce - Katarzyna Kozłowska

II miejsce - Natalia Koźbiał

 

Gminny Konkurs "Bądź Eko - Bądź Trendy"

I miejsce - Ernest Mróz

wyróżnienie - Viktoria Babiarska

 

I Gminny Konkurs Piosenki "Wakacyjna przygoda"

III miejsce w kategorii zespół - Dorota Cora, Katarzyna Kozłowska, Natalia Koźbiał, Julia Kubicka

 

Gminny Konkurs "Śmieciowe Inspiracje"

wyróżnienie - Dominik Baran

 

 

GIMNAZJUM

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE:

 Gminny Konkurs Plastyczny ARTYŚCI SĄ WŚRÓD NAS - RYSUJĘ JAK DA VINCI

        I miejsce - kategoria najlepsza szkoła

        II miejsce - Emil Nowak

 

XXVIII edycja konkursu ekologicznego "Mój Las" - etap wojewódzki

        wyróżnienie - Aleksandra Szarejko

 

V Międzyszkolny Konkurs Polonistyczny - II miejsce

Dominika Kasperek. Emilia Kozak, Bartosz Gawior, Kacper Dziewięcki

Konkurs Wiedzy Pożarniczej - eliminacje gminne 

      III miejsce - Natalia Dziewięcka

 

Wojewódzki Konkurs Ekologiczny "Ekologia, my i region w którym żyjemy"

      IV miejsce - Julia Kuc, Magdalena Dudek, Dominika Kasperek, Emilia Kozak

 

X  edycja Gminnego Konkursu Profilaktycznego "Nałogom mówię - NIE"

      I miejsce - Paulina Kępa, Patrycja Pietrzyk, Cezary Kaczor

 

I Gminny Konkurs Graficzny "UZALEŻNIENIE - NIE"

      II miejsce - Michał Pędzik

     wyróżnienie - Patrycja Szyszkowska i Bartosz Gawior

 

X  Corrida Frazeologiczna "Licz się ze słowami" - konkurs gminny

     I miejsce - Cezary Kaczor

     III miejsce - Emilia Kozak

     wyróżnienie - Dominika Kasperek

 

 

GMINNE ZAWODY SPORTOWE:

I Spartakiada Lekkoatletyczna - III miejsce

 

Indywidualne Biegi Przełajowe - Weronika Wiączek - III miejsce

 

Piłka nożna chłopców - I miejsce

Cezary Kaczor, Szymon Pietras, Sebastian Gawior, Dawid Pierzak, Norbert Gawior, Maciej Bochenek, Maciej Kumor, Wojciech Piwowarczyk, Dominik Śnioch, Michał Zawadzki, Kacper Kaczor.

 

Piłka nożna dziewcząt - I miejsce

Patrycja Pietrzyk, Gabriela Frączkiewicz, Julia Szafranek, Weronika Wiączek, Wiktoria Kubicka, Kaja Korban, Katarzyna Wolińska, Patrycja Szyszkowska, Maja Motyczyńska, Paulina Dziewięcka, Katarzyna Kubicka, Karolina Bryła.

 

Halowa piłka nożna chłopców - II miejsce

Cezary Kaczor, Szymon Pietras, Sebastian Gawior, Dawid Pierzak, Norbert Gawior, Maciej Bochenek, Maciej Kumor, Michał Zawadzki, Dominik Śnioch, Hubert Piwowarczyk.

 

II Turniej Piłki Siatkowej z okazji Święta Niepodległości (chłopcy) - I miejsce

Cezary Kaczor, Szymon Pietras, Sebastian Gawior, Łukasz Skuciński, Dawid Pierzak, Wojciech Piwowarczyk, Norbert Gawior, Maciej Bochenek.

 

II Turniej Piłki Siatkowej z okazji Święta Niepodległości (dziewczęta) - III miejsce

Karolina Kępa, Kamila Śnioch, Weronika Wiączek, Wiktoria Kubicka, Kaja Korban, Katarzyna Wolińska, Patrycja Szyszkowska, Maja Motyczyńska, Paulina Dziewięcka.

 

Koszykówka dziewcząt - III miejsce

Karolina Kępa, Kamila Śnioch, Patrycja Pietrzyk, Weronika Wiączek, Wiktoria Kubicka, Kaja Korban, Katarzyna Wolińska, Patrycja Szyszkowska, Maja Motyczyńska, Paulina Dziewięcka.

 

Koszykówka chłopców - I miejsce

Cezary Kaczor, Sebastian Gawior, Szymon Pietras, Łukasz Skuciński, Tomasz Świder, Michał Zawadzki

 

Piłka siatkowa chłopców - I miejsce

Cezary Kaczor, Szymon Pietras, Łukasz Skuciński, Dawid Pierzak,  Maciej Bochenek, Michał Zawadzki, Kacper Kaczor

 

Piłka siatkowa dziewcząt - III miejsce

Paulina Kępa, Patrycja Pietrzyk, Weronika Wiączek, Wiktoria Kubicka, Kaja Korban, Patrycja Szyszkowska, Dominika Kasperek, Maja Motyczyńska, Paulina Dziewięcka, Magda Dudek, Sylwana Kubicka

 

Drużynowy tenis stołowy 

Emilia Kozak i Natalia Kumor - II miejsce

Tomasz Świder i Dawid Pierzak - III miejsce

 

Halowa piłka nożna dziewcząt - II miejsce

Paulina Kępa, Patrycja Pietrzyk, Julia Szafranek, Weronika Wiączek, Wiktoria Kubicka, Kaja Korban, Patrycja Szyszkowska, Maja Motyczyńska, Paulina Dziewięcka, Karolina Bryła

 

Piłka ręczna chłopców - I miejsce

Szymon Pietras, Łukasz Skuciński, Cezary Kaczor, Arkadiusz Kowalski, Maciej Bochenek, Norbert Gawior, Tomasz Świder, Michał Zawadzki, Kacper Dziewięcki, Kacper Kaczor

 

Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne

Szymon Pietras - I miejsce - rzut piłką lekarską

Szymon Pietras - II miejsce - rzut piłeczką palantową

Michał Pietras - I miejsce - bieg 1500m

Michał Pietras - II miejsce - bieg 60m

Kaja Korban - II miejsce - rzut piłką lekarską

Dominik Śnioch - III miejsce - bieg 1500m

 

Turniej Piłki Nożnej dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Morawica - II miejsce

Paulina Kępa, Patrycja Pietrzyk, Weronika Wiączek, Wiktoria Kubicka, Katarzyna Wolińska, Patrycja Szyszkowska, Paulina Dziewięcka, Karolina Bryła

 

ZAWODY SPORTOWE - SZCZEBEL WYŻEJ GMINNY:

Powiatowy Turniej piłki nożnej chłopców - III miejsce

Cezary Kaczor, Szymon Pietras, Sebastian Gawior, Łukasz Skuciński, Dawid Pierzak, Norbert Gawior, Maciej Bochenek, Maciej Kumor, Tomasz Świder, Michał Zawadzki, Dominik Śnioch, Hubert Piwowarczyk, Wojtek Piwowarczyk, Kacper Kaczor.

 

Półfinał wojewódzki w  piłce ręcznej chłopców - II miejsce

Gawior Sebastian, Kaczor Cezary, Kowalski Arkadiusz, Pietras Szymon, Skuciński Łukasz, Pierzak Dawid, Bochenek Maciej, Gawior Norbert, Kumor Maciej, Świder Tomasz, Zawadzki Michał, Kaczor Kacper, Dziewięcki Kacper

 

Festiwal piłki ręcznej dziewcząt - II miejsce

Paulina Kępa, Wiktoria Kubicka, Weronika Wiączek, Katarzyna Wolińska,  Patrycja Szyszkowska, Paulina Dziewięcka. Maja Motyczyńska. Katarzyna Kubicka

 

Festiwal piłki ręcznej chłopców - V miejsce

Kaczor Cezary, Kowalski Arkadiusz, Pietras Szymon, Skuciński Łukasz, Bochenek Maciej, Gawior Norbert, Świder Tomasz, Zawadzki Michał, Dziewięcki Kacper

 

 

                       etmon6.gif - 26.02 Kb

  

 

 

 

 
Ulti Clocks content

Galeria

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Imieniny obchodzą

Wczoraj : Mikolaja Stanislawa
Dziś : Rogera Serafiny
Jutro : Alberta Leopolda
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting