Home Rok Szkolny 2013/14 Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014 Email

W dniu 27 czerwca 2014r. z Zespole Szkół w Obicach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. O godzinie 900 uczniowie, rodzice i nauczyciele uczestniczyli we mszy świętej, zaś o godzinie 1000 rozpoczęła się akademia w szkole. Gościem honorowym był wójt gminy Morawica, Marian Buras oraz radna gminna, pani Marianna Parlicka-Słowik.

W tym roku uroczystość miała szczególny charakter, bowiem żegnaliśmy wieloletniego nauczyciela naszej szkoły - panią Alicję Cieplicką, która od września przechodzi na emeryturę. Podziękowania za trud w pracy dydaktyczno-wychowawczej, wytrwałość i zaangażowanie złożył dyrektor ZS w Obicach, Jerzy Węgrzyn oraz włodarz naszej gminy, Marian Buras. Pani Marianna Parlicka-Słowik, we właściwy dla siebie sposób, w pięknych słowach podsumowała pracę i osobowość pani Alicji, życząc wielu słonecznych, interesujących i inspirujących dni, podczas zasłużonego wypoczynku. Życzenia od Grona Pedagogicznego złożył pan Tomasz Armański. Oczywiście nie mogło zabraknąć absolwentów - uczniów pani Cieplickiej, którzy wspominali surową i wymagającą, aczkolwiek sprawiedliwą wychowawczynię. Wszyscy na stojąco, gorącymi oklaskami długo dziękowali pani Alicji za jej wieloletnią pracę w szkole w Obicach. Po tak wzruszającej scenie przyszedł czas na wręczenie dyplomów, nagród i świadectw. Najmłodsi uczniowie szkoły podstawowej za udział w konkursach ekologicznych otrzymali nagrody ufundowne przez Urząd Gminy w Morawicy. Uczniowi gimnazjum, Maciejowi Zalewskiemu, za wysokie wyniki w nauce przyznano stypendium szkolne, ufundowane przez wójta gimny Morawica. W gimnazjum świadectwo z czerwonym paskiem otrzymali uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen minimum 4,75. Byli to: z klasy 1a - Kaja Korban i Bartosz Gawior, z klasy 1b - Michał Zawadzki, z klasy 3a - Maciej Zalewski i Weronika Piłat, z klasy 3b - Karolina Gajek. Następnie odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy 3 szkoły podstawowej. Była to część pożegnalna, gdyż uczniowie ci odchodzą na 3 lata do Szkoły Podstawowej w Dębskiej Woli. W dalszej części przystąpiono do pożegnania klas trzecich gimnazjum. Po odśpiewaniu hymnu narodowego, trzecioklasiści złożyli uroczyste ślubowanie. Następnie przedstawili krótką część artystyczną. W dalszej części wręczono medale za reprezentowanie szkoły na arenie sportowej. Zaszczytny tytuł "Najlepszego Sportowca 2014" zdobyła Weronika Szewczyk z klasy 3b oraz Krzysztof Klimczak z klasy 3a.

Naszym absolwentom życzymy powodzenia w rekrutacji do szkoł średnich, zaś wszystkim miłego i bezpiecznego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!

Foto Galeria:

 
Ulti Clocks content

Galeria

 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow

Imieniny obchodzą

Wczoraj : Marcelego Wlodzimierza
Dziś : Antoniego Jana
Jutro : Malgorzaty Piotra
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting