Home Nasze Osiągnięcia Osiągnięcia - rok szkolny 2013/2014 Osiągnięcia uczniów - rok szkolny 2013/2014
Osiągnięcia uczniów - rok szkolny 2013/2014 Email

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

Wojewódzki Konkurs na rymowankę antynikotynową "Nie pal przy mnie, proszę"

Katarzyna Kozłowska - wyróżnienie

 

IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem "Bezpiecznie na wsi"

Natalia Koźbiał - II miejsce

 

Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

Natalia Koźbiał - III miejsce

 

Gminny Konkurs na Eko-zabawkę

uczniowie klasy II - I miejsce

 

Gminny Konkurs Recytatorski

Kinga Sęk - II miejsce

 

Międzygminny Konkurs "Anatomia człowieka"

uczniowie klasy III - wyróżnienie

 

GIMNAZJUM

KONKURSY PRZEDMIOTOWE:

 

Gminny Konkurs Historyczny z okazji 95 rocznicy odzyskania niepodległości:

Arkadiusz Kowalski - I miejsce

Patrycja Garbus - II miejsce

 

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK - eliminacje rejonowe

Albina Kubicka - III miejsce

 

Udział w II etapie konkursu przedmiotowego z historii - Maciej Zalewski

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" - eliminacje gminne

Krzysztof Klimczak - III miejsce

 

Konkurs gminny CORRIDA FRAZEOLOGICZNA "Licz się ze słowami"

Weronika Piłat - I miejsce

Aleksandra Możdżyńska - II miejsce

Karolina Gajek - III miejsce

 

Gminny konkurs profilaktyczny "Nałogom mówię - NIE" - II miejsce

Patrycja Pietrzyk, Paulina Kępa, Cezary Kaczor

 

Gminny Konkurs Wiedzy nt. USA

Maciej Zalewski - III miejsce

 

Gminne konkursy profilaktyczne pod hasłem "Bezpieczni w sieci i Wolni od uzależnień"

Klaudia Dudała i Wiktoria Kubicka - gra planszowa - II miejsce

Kaja Korban i Katarzyna Wolińska - plakat - III miejsce

 

 

GMINNE ZAWODY SPORTOWE:

 

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt - II miejsce

Wiączek Weronika, Kubicka Wiktoria, Wolińska Katarzyna, Korban Kaja, Szafranek Julia, Kubicka Albina, Gajek Karolina, Kozak Emilia

 

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców - I miejsce

Kaczor Cezary, Pietras Michał, Wojciechowski Wiktor, Korban Wiktor, Klimczak Krzysztof, Piwowarczyk Hubert

 

Piłka nożna dziewcząt - II miejsce

Szewczyk Weronika, Nowak Gabriela, Kubicka Albina, Wicha Karolina, Zagnińska Martyna, Wieczorek Wiktoria, Kołek Patrycja, Pietrzyk Patrycja, Kępa Karolina, Wiączek Weronika, Kubicka Wiktoria, Korban Kaja, Wolińska Katarzyna

 

Indywidualne biegi przełajowe chłopców:

Krzysztof Klimczak - I miejsce

Michał Pietras - III miejsce

 

Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt:

Weronika Wiączek - II miejsce

Wiktoria Kubicka - III miejsce

 

Piłka nożna chłopców - I miejsce

Krzysztof Klimczak, Szymon Czekaj, Piotr Skuciński, Konrad Orliński, Wiktor Pierzak, Wiktor Korban, Mariusz Motyczyński, Michał Pietras, Łukasz Skuciński, Cezary Kaczor, Szymon Pietras, Dawid Pierzak, Radosław Ryk, Michał Zawadzki, Maciej Bochenek

 

Halowa piłka nożna chłopców - I miejsce

Cezary Kaczor, Dawid Pierzak, Emil Nowak, Szymon Czekaj, Konrad Orliński, Wiktor Pierzak, Wiktor Korban, Mariusz Motyczyński, Adrian Wesołowski

 

I Turniej Piłki Siatkowej - II miejsce

Wiktoria Wiączek, Patrycja Pietrzyk, Paulina Kępa, Wiktoria Wieczorek, Patrycja Kołek, Gabriela Nowak, Albina Kubicka, Weronika Szewczyk, Martyna Zagnińska 

 

I Turniej Piłki Siatkowej - II miejsce

Norbert Gawior, Tomasz Świder, Michał Zawadzki, Łukasz Skuciński, Szymon Pietras, Czarek Kaczor, Radek Biesaga, Piotr Skuciński, Krzysztof Klimczak

 

Koszykówka dziewcząt - II miejsce

Katarzyna Wolińska, Wiktoria Kubicka, Kaja Korban, Weronika Wiączek, Beata Kubicka, Paulina Kępa, Patrycja Pietrzyk, Wiktoria Wieczorek, Patrycja Kołek, Weronika Szewczyk, Gabriela Nowak, Albina Kubicka

 

Koszykówka chłopców - I miejsce

Michał Zawadzki, Maciej Bochenek, Norbert Gawior, Czarek Kaczor, Łukasz Skuciński, Szymon Pietras, Piotr Skuciński, Krzysztof Klimczak, Wiktor Korban

 

Tenis stołowy - debel

Wiktoria Wieczorek i Patrycja Kołek - miejsce I

 

Tomasz Świder i Dawid Pierzak - miejsce III

 

Piłka siatkowa dziewcząt - II miejsce

Patrycja Kołek, Roksana Pajączkowska, Weronika Szewczyk, Albina Kubicka, Karolina Wicha, Martyna Zagnińska, Patrycja Pietrzyk, Paulina Kępa, Wiktoria Kubicka, Weronika Wiączek, Katarzyna Wolińska, Kaja Korban

 

Turniej piłki nożnej chłopców "MIstrzostwa Świata w gminie Morawica" - I miejsce

Michał Zawadzki, Norbert Gawior, Tomasz Świder, Maciej Kumor, Wojciech Piwowarczyk, Kamil Polewczak, Dominik Śnioch

 

Piłka siatkowa chłopców - I miejsce

Bochenek Maciej, Zawadzki Michał, Gawior Sebastian, Kaczor Cezary, Kowalski Arkadiusz, Pietras Szymon, Skuciński Łukasz, Czekaj Szymon, Klimczak Krzysztof, Skuciński Piotr, Korban Wiktor, Pierzak Wiktor

 

Halowa piłka nożna dziewcząt - II miejsce

Wiktoria Wieczorek, Patrycja Kołek, Weronika Szewczyk, Martyna Zagnińska, Albina Kubicka, Karolina Wicha, Paulina Kępa, Wiktoria Kubicka, Weronika Wiączek, Kaja Korban

 

Piłka ręczna chłopców - II miejsce

Maciej Bochenek, Norbert Gawior,  Tomasz Świder, Cezary Kaczor, Arkadiusz Kowalski, Radosław Biesaga, Mateusz Mącznik, Karol Sabat, Adrian Wesołowski, Mariusz Motyczyński, Wiktor Korban

 

Piłka ręczna dziewcząt - III miejsce

Wiktoria Wieczorek, Patrycja Kołek, Weronika Szewczyk, Martyna Zagnińska, Albina Kubicka, Karolina Wicha, Paulina Kępa, Wiktoria Kubicka, Weronika Wiączek, Kaja Korban

 

Piłka nożna dziewcząt 11-osobowa - I miejsce

Korban Kaja, Kubicka Wiktoria, Wiączek Weronika, Wolińska Katarzyna, Szyszkowska Patrycja, Kępa Paulina, Pietrzyk Patrycja, Wieczorek Wiktoria, Kołek Patrycja, Kubicka Albina, Możdżyńska Aleksandra, Szewczyk Weronika, Wicha Karolina, Zagnińska Martyna

 

Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne

    * rzut piłką lekarską dziewcząt:

                      II miejsce - Karolina Wicha

    * bieg 60m dziewcząt:

                     II miejsce - Weronika Wiączek

                     III miejsce - Wiktoria Kubicka

  * bieg 60m chłopców:

                     I miejsce - Krzysztof Klimczak

  * bieg 600m dziewcząt:

                    II miejsce - Weronika Wiączek

  * bieg 1000m chłopców:

                    I miejsce - Krzysztof Klimczak

                   II miejsce - Michał Pietras

 

Drużynowe biegi przełajowe chłopców - I miejsce

Korban Wiktor, Mącznik Mateusz, Czekaj Szymon, Pierzak Dawid, Śnioch Dominik, Kumor Maciej

 

Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt - III miejsce

Kubicka Albina, Korban Kaja

 

"Nasz Brazyliada - Mistrzostwa Świata Gminy Morawica w Piłce Nożnej" - III miejsce - kategoria gimnazjum

Korban Wiktor, Motyczyński Mariusz, Orliński Konrad, Klimczak Krzysztof, Czekaj Szymon, Skuciński Piotr, Pietras Szymon, Skuciński Łukasz, Gawor Sebastian, Pierzak Dawid, Gawior Norbert, Zawadzki Michał, Kowalski Arkadiusz, Kumor Maciej.

 

"Nasz Brazyliada - Mistrzostwa Świata Gminy Morawica w Piłce Nożnej" - I miejsce - kategoria kibice

                   

 

                                                 etmon6.gif - 26.02 Kb

 
Ulti Clocks content

Galeria

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Imieniny obchodzą

Wczoraj : Mikolaja Stanislawa
Dziś : Rogera Serafiny
Jutro : Alberta Leopolda
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting