Home Rok Szkolny 2012/13 Zakończenie roku szkolnego 2012/2013
Zakończenie roku szkolnego 2012/2013 Email

W dniu 28 czerwca 2013r. odbyło się zakończenie roku szkolnego 2012/2013. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele parafialnym w Obicach, następnie odbyła się akademia w szkole. Na początku dyrektor szkoły Jerzy Węgrzyn wraz z gościem honorowym wicewójtem gminy Morawica Marcinem Dziewięckim wręczyli nagrody książkowe dla najlepszych uczniów w szkole.

Ze szkoły podstawowej wyróżniona została uczennica klasy III Adrianna Baran. W gimnazjum byli to uczniowie, którzy uzyskali na świadectwie średnią ocen minimum 4,75, a tym samym świadectwo z czerwonym paskiem. Byli to: z klasy Ia - Cezary Kaczor, z klasy Ib - Emil Nowak i Michał Ziółkowski, z klasy IIa - Weronika Piłat i Maciej Zalewski, z klasy IIIa - Mateusz Zawadzki, Natalia Strójwąs, Michał Kaczor i Klaudia Możdżyńska. Dodatkowo wyróżnienia otrzymali: Michał Kaczor za wzorową frekwencję w latach 2010-2013, Agata Szewczyk za wzorową frekwencję w roku szkolnym 2012/2013 oraz Krzysztof Klimczak za uzyskanie tytułu "Najlepszego Biegacza". Stypendium szkolne ufundowne przez Wójta Gminy Morawica uzyskał Mateusz Zawadzki z klasy IIIa. Wręczono także dyplom "Przyjaciel Szkoły", który otrzymała pani Anna Skucińska - rodzic, za zaangażowanie i pomoc w organizacji imprez szkolnych. Następnie odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy III szkoły podstawowej. Była to część pożegnalna, gdyż uczniowie ci odchodzą na 3 lata do Szkoły Podstawowej w Dębskiej Woli. W dalszej części przystąpiono do pożegnania klasy IIIa gimnazjum. Po odśpiewaniu hymnu narodowego, trzecioklasiści złożyli uroczyste Ślubowanie. Po krótkim pożegnaniu w wykonaniu klasy trzeciej i klas drugich, wręczono nagrody za reprezentowanie szkoły na arenie sportowej. Dyplomy otrzymali: Karolina Koźbiał, Patrycja Piwowarczyk, Klaudia Polewczak, Mateusz Zawadzki, Michał Kaczor i Damian Sołtys. Tytuł "Najlepszego sportowca" wśród dziewcząt uzyskała Karolina Koźbiał, zaś wśród chłopców Mateusz Zawadzki i Michał Kaczor. Nagrody za zaangażowanie i wyróżniającą pracę na lekcjach języka polskiego otrzymali: Klaudia Polewczak, Michał Kaczor, Mateusz Zawadzki, Klaudia Możdżyńska i Sylwia Szopińska. Naszym absolwentom życzymy powodzenia w rekrutacji do szkół średnich, zaś wszystkim bezpiecznego i przyjemnego wypoczynku.

Foto Galeria:

 
Ulti Clocks content

Galeria

 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow

Imieniny obchodzą

Wczoraj : Jana Danuty
Dziś : Lucji Wilhelma
Jutro : Jana Pawla
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting