Home Rok Szkolny 2012/13 Akcja "Szkoła dla środowiska lokalnego"
Akcja "Szkoła dla środowiska lokalnego" Email

Dzień 28 maja 2013r. w Zespole Szkół w Obicach upłynął pod hasłem "Szkoła dla środowiska lokalnego". O godzinie 1045, z okazji Dnia Matki, najmłodsi uczniowie szkoły podstawowej przedstawili montaż słowno-muzyczny. Były przepiękne piosenki i wiersze dedykowane prosto z serca.

Niejedna mama ukradkiem ocierała łzy wzruszenia. Na zakończenie uroczystości dyrektor szkoły Jerzy Wegrzyn, złożył wszystkim mamom życzenia zdrowia, miłości i wytrwałości w pełnieniu matczynych obowiązków. W akademii uczestniczyła sekretarz Urzędu Gminy w Morawicy Anna Kowalska. Po południu, o godzinie 1500 rozpoczęła się debata szkolna "Rozum czy serce - co w życiu ważniejsze?". Uczniowie wraz z zaproszonymi gośćmi powołując się na literaturę, film, czy utwory muzyczne dyskutowali, jakie wartości wiodą prym w życiu człowieka. Debatę prowadziły pani Beata Zdybiowska i uczennica klasy III gimnazjum Klaudia Polewczak. Dzień zakończył się ucztą dla sportowców. Z okazji 5-lecia istnienia boiska wielofunkcyjnego rozegrano mecz OSP Obice vs Moravia Morawica. O godzinie 2045 przy sztucznym oświetleniu, zgromadzeni kibice z zaciekawieniem oglądali poczynania sportowców. W rolę komentatora, tradycyjnie już, wcielił się dyrektor szkoły Jerzy Węgrzyn. Na zakończenie spotkania zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz puchary. Dla zasłużonych działaczy - przyjaciół szkoły: prezesa KS Moravia Marka Białka, trenera KS Moravia Marka Bębna oraz prezesa OSP Obice Stanisława Zawadzkiego, wręczono dyplomy uznania. W akcji wzięło udział ponad sto osób: rodziców, zaproszonych gości, nauczycieli, uczniów i młodzieży ponadgimnazjalnej. Wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, że takie działania szkoły dla środowiska są bardzo potrzebne, a dyrektor szkoły zapowiedział, że akcja będzie kontynuowana w przyszłym roku szkolnym.

Foto Galeria:

 

 

 
Ulti Clocks content

Galeria

 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow

Imieniny obchodzą

Wczoraj : Ludomira Benedykta
Dziś : Katarzyny Boguslawa
Jutro : Pelagii Feliksa
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting