Home Nasze Osiągnięcia Osiągnięcia - rok szkolny 2012/2013 Osiągnięcia uczniów - rok szkolny 2012/2013
Osiągnięcia uczniów - rok szkolny 2012/2013 Email

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

Adrianna Baran, Emilia Świder, Katarzyna Dudek - II Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek - wyróżnienie

 

Adrianna Baran - gminne zawody pływackie - 25 m stylem dowolnym - III miejsce

 

Katarzyna Kozłowska - III Gminny Konkurs Recytatorski - I miejsce

 

Natalia Fąfara - III Gminny Konkurs Recytatorski - III miejsce

 

Dawid Kojac i Sandra Kasperek - gminny konkurs "Bądź eko - bądź trendy" - III miejsce

 

Karolina Babiarska, Viktoria Babiarska, Dominika Sułkowska, Maksymilian Wieczorek, Igor Pajączkowski, Michał Czekaj - gminny konkurs "Turniej Gier i Zabaw" dla klas "0" - III miejsce

 

Natalia Fąfara, Adrianna Baran, Dawid Kojac - gminny konkurs komunikacyjny "Bądź ostrożny na drodze" - II miejsce

 

GIMNAZJUM

KONKURSY PRZEDMIOTOWE:

Martyna Zagnińska - gminny konkurs plastyczny "Czysta Gmina Morawica - Śmiecenie to przeszłość" - I miejsce

 

Patrycja Garbus - gminny konkurs plastyczny "Czysta Gmina Morawica - Śmiecenie to przeszłość" - wyróżnienie

 

Gabriela Nowak - gminny konkurs plastyczny "Czysta Gmina Morawica - Śmiecenie to przeszłość" - wyróżnienie

 

Arkadiusz Kowalski - ogólnopolski konkurs matematyczny "PANDA" - 11 miejsce w kraju

 

Klaudia Polewczak - konkurs gminny - Corrida Frazeologiczna - I miejsce

 

Mateusz Zawadzki - konkurs gminny - Corrida Frazeologiczna - III miejsce

 

Karolina Gajek - Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK - etap okręgowy - III miejsce

 

Aleksandra Możdżyńska i Sylwia Szopińska - Gminny Konkurs Profilaktyczny "Nałogom mówię - NIE" - I miejsce

 

Klaudia Polewczak - Gminny Konkurs Historyczny "150 rocznica wybuchu Powstania Styczniowego" - I miejsce

 

Gajek Karolina - Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK - etap rejonowy - I miejsce

 

Ogólnopolski konkurs OXFORD z języka angielskiego

Gajek Karolina (96%), Możdżyńska Klaudia (92%), Szafranek Julia (90%), Ćwiek Krzysztof (90%)

 

Ogólnopolski konkurs OXFORD z języka polskiego

Polewczak Klaudia (84%), Kaczor Michał (80%), Garbus Patrycja (68%), Szopińska Sylwia (64%), Klikowicz Konrad (60%)

 

GMINNE ZAWODY SPORTOWE:

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców- I miejsce

Klimczak Krzysztof, Zawadzki Mateusz, Wojciechowski Wiktor, Kaczor Cezary, Gawior Sebastian, Pietras Michał, Kaczor Michał

 

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt - II miejsce

Wicha Karolina, Kos Paulina, Pietrzyk Patrycja, Kołek Patrycja, Śnioch Kamila, Szafranek Julia, Koźbiała Karolina, Jas Dominika, Szewczyk Weronika, Gajek Karolina, Szewczyk Agata

 

Piłka nożna dziewcząt - I miejsce

Kępa Paulina, Kwas Magda, Piwowarczyk Patrycja, Jas Dominika, Polewczak Klaudia, Szewczyk Weronika, Nowak Gabriela, Pietrzyk Patrycja, Zagnińska Martyna

 

Indywidualne biegi przełajowe:

Krzysztof Klimczak - I miejsce

Mateusz Zawadzki - III miejsce

Michał Pietras - IV miejsce

 

Piłka nożna chłopców - I miejsce

Zawadzki Mateusz, Kaczor Michał, Fabjan Mariusz, Klimczak Krzysztof, Orliński Konrad, Czekaj Szymon, Pierzak Dawid, Pietras Szymon, Piwowarczyk Kamil

 

Pływanie- Sztafeta 4 X 25m - III miejsce

Skuciński Łukasz, Kowalski Arkadiusz, Czekaj Szymon

 

Koszykówka dziewcząt - II miejsce

Polewczak Klaudia, Koźbiał Karolina, Jas Dominika, Piwowarczyk Patrycja, Wieczorek Wiktoria, Kołek Patrycja, Szewczyk Weronika, Nowak Gabriela, Kubicka Albina, Pietrzyk Patrycja, Śnioch Kamila, Wieczorek Wiktoria

 

Koszykówka chłopców - I miejsce

Kaczor Cezary, Pietras Szymon, Skuciński Łukasz, Klimczak Krzysztof, Skuciński Piotr, Motyczyński Mariusz, Korban Wiktor, Pietras Tomasz, Zawadzki Mateusz, Kaczor Michał, Sołtys Damian

 

Tenis stołowy - debel:

Natalia Strójwąs i Patrycja Barucha - II miejsce

 

Karolina Koźbiał i Patrycja Piwowarczyk - III miejsce


Damian Sołtys i Piotr Radło - II miejsce

 

Piłka siatkowa dziewcząt - II miejsce

Karolina Koźbiał, Patrycja Piwowarczyk, Klaudia Polewczak, Wiktoria Wieczorek, Roksana Pajączkowska, Patrycja Kołek, Weronika Szewczyk, Gabriela Nowak, Patrycja Pietrzyk, Paulina Kępa

 

Piłka siatkowa chłopców - III miejsce

Mateusz Zawadzki, Michał Kaczor, Damian Sołtys, Krzysztof Klimczak, Tomasz Pietras, Łukasz Skuciński, Cezary Kaczor, Sebastian Gawior, Arkadiusz Kowalski

 

Halowa piłka nożna dziewcząt - I miejsce

Karolina Koźbiał, Klaudia Polewczak, Wiktoria Wieczorek, Patrycja Kołek, Weronika Szewczyk, Gabriela Nowak, Albina Kubicka, Patrycja Pietrzyk, Paulina Kępa, Kamila Śnioch, Dominika Kowalska, Agata Szewczyk

 

Piłka ręczna chłopców - II miejsce

Michał Kaczor, Mateusz Zawadzki, Damian Sołtys, Dominik Stradowski, Mateusz Motyczyński, Krzysztof Klimczak, Piotr Skuciński, Radosław Biesaga, Łukasz Skuciński, Cezary Kaczor, Szymon Pietras, Sebastian Gawior, Arkadiusz Kowalski

 

Piłka ręczna dziewcząt - III miejsce

Karolina Koźbiał, Patrycja Piwowarczyk, Klaudia Polewczak, Sylwia Szopińska, Patrycja Kołek, Wiktoria Wieczorek, Gabriela Nowak, Weronika Szewczyk, Albina Kubicka, Karolina Wicha, Paulina Kępa, Kamila Śnioch

 

Zawody lekkoatletyczne

Bieg 60m dziewcząt:

      * Karolina Wicha - II miejsce

      * Karolina Koźbiał - III miejsce

Bieg 60m chłopców:

     * Krzysztof klimczak - I miejsce

     * Michał Kaczor - III miejsce

Bieg 600m dziewcząt:

     * Karolina Wicha - II miejsce

     * Patrycja Kołek - III miejsce

Bieg 1000m chłopców:

    * Krzysztof Klimczak - I miejsce

    * Sebastian Gawior - III miejsce

Rzut piłką lekarska dziewcząt:

    * Karolina Wicha - I miejsce

Rzut piłką lekarską chłopców:

   * Piotr Skuciński - I miejsce

   * Dawid Woźniak - II miejsce

 

Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt - I miejsce

Julia Szafranek, Karolina Koźbiał, Patrycja Pietrzyk, Agata Szewczyk, Kamila Śnioch, Albina Kubicka

 

Drużynowe biegi przełajowe chłopców - I miejsce

Klimczak Krzysztof, Michał Kaczor, Damian Sołtys

 

POWIATOWE ZAWODY SPORTOWE:

Piłka nożna dziewcząt - V miejsce

Karolina Koźbiał, Patrycja Piwowarczyk, Klaudia Polewczak, Weronika Szewczyk, Gabriela Nowak, Albina Kubicka, Patrycja Kołek, Wiktoria Wieczorek, Patrycja Pietrzyk, Paulina Kępa

 

                                                                    etmon6.gif - 26.02 Kb

 
Ulti Clocks content

Galeria

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Imieniny obchodzą

Wczoraj : Mikolaja Stanislawa
Dziś : Rogera Serafiny
Jutro : Alberta Leopolda
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting