Godziny pracy biblioteki szkolnej

Powiększ obraz

Szanowni Państwo!

W związku z przedłużającym się czasowym ograniczeniem pracy szkoły  Biblioteka Szkoły Podstawowej w Obicach wprowadza dyżur, mający na celu umożliwienie wypożyczenia lektur szkolnych omawianych podczas realizacji podstawy programowej z języka polskiego oraz innych przedmiotów.

Przed przyjściem do biblioteki poproszę  o zamówienie drogą e-mailową na e-dzienniku poszczególnych pozycji, co znacznie ułatwi wcześniejsze przygotowanie zamówienia i bezpieczne przekazanie. Oczywiście obowiązują zabezpieczenia osobiste takie jak maseczka i rękawiczki.

Aby zminimalizować kontakty  z innymi osobami wyznaczony jest czas dla poszczególnych klas:

Czas pracy  Biblioteki SP w Obicach  –

Każda środa oraz czwartek do odwołania

Klasa I – od 9:00 – 9:15

Klasa II – 9: 20 – 9:35

Klasa III – 9:40 – 9:55

Klasa IV – 10:00 – 10:15

Klasa V 10: 20 – 10:35

Klasa VI 10:40 – 11:00

Nauczyciel bibliotekarz Renata Strójwąs

oraz każdy wtorek

od godz. 10:00-11:00

Nauczyciel bibliotekarz Bożena Śnioch

Print Friendly, PDF & Email